Inauguracja polsko-amerykańskich ćwiczeń wojskowych

inauguracja misji amerykańskiego wojska w Polsce
Prezydent Andrzeja Duda oraz Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz na inauguracji misji amerykańskiego wojska w Polsce.
31 stycznia 2017
biegi na orientację
Biegi na orientację
12 kwietnia 2017
inauguracja polsko-amerykańskich ćwiczeń wojskowych

Spora część Lubuszan zapewne zauważyła, że niedawno w Żaganiu gościł Prezydent RP Andrzej Duda, Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz oraz Ambasador USA Paul W. Jones. Pewnie nie zastanawialiście się, kto zajmował się techniką tego wydarzenia. Teraz już wiecie.

Ta realizacja, tak jak zeszłoroczne manewry NATO – Brilliant Jump, była przeprowadzana pod olbrzymią presją czasową, ponieważ w przededniu imprezy dostaliśmy informacje o zmianach czasowych na montażu. Z zaplanowanych i zgranych z dostawami, ciężarówkami i ludźmi 24 h zostało zaledwie 8 godzin. Procedur BORu i Biura Bezpieczeństwa Narodowego nie przeskoczymy.

Montaż rozpoczęliśmy o 04:00 w niedzielę, dzień przed wizytą a do godziny 12:00 na placu musiała się znajdować cała infrastruktura techniczna: 5 namiotów o łącznej powierzchni 550 mkw, trybuna wraz z zadaszeniem na ponad 70 osób, ekran LED 3×5 m na konstrukcji aluminiowej wraz ze stanowiskiem kamery do realizacji live i zapewnić elektryfikacje tej części poligonu: namioty, nagrzewnice, catering, ekran, realizacja live i dźwięk.

Łącznie w 14 autach (w tym 2×42 tony) przyjechaliśmy w 38 osób obsługi technicznej. Zdjęcia z tej niezwykle dynamicznej akcji możecie zobaczyć poniżej.

Dołącz do
naszych klientów


Nasi klienci