Wideo

Impreza terenowa

Impreza terenowa - YOLO Events Relacja z cyklu terenowych imprez dla zagranicznego klienta

Kolejna integracyjka za nami! Tym razem naszymi gośćmi byli partnerzy firmy Rockfon. Terenówki, strzelnica i bunkry - wszystko to co najlepsze.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego eventu oraz zdjęć które znajdują się w naszej galerii.

Brilliant Jump 2016

Brilliant Jump 2016 - YOLO Events Organizacja manewrów wojskowych dla Wojska Polskiego i dowództwa NATO

Od wpłynięcia zamówienia do wyjazdu pierwszej ciężarówki ze sprzętem minęły zaledwie 54 godziny... a ciężarówek było aż 6! Manewry Brilliant Jump 2016 były dla nas bardzo przyjemną realizacją, przy okazji której mogliśmy wykazać się perfekcyjną dokładnością i timingami spiętymi co do sekundy.

Wysokie wymagania Wojska Polskiego i dowództwa NATO z Brunssum okazały się wodą na nasz eventowy młyn. Całe 5 dni realizacji były dla nas niezwykle satysfakcjonujące.

Bankiet firmowy

Bankiet firmowy - YOLO Events Otwarcie nowej linii produkcyjnej w fabryce Homanit Krosno Odrzańskie

W zaledwie 7 godzin ustawiliśmy halę namiotową o powierzchni 700 metrów kwadratowych wraz z pełnym wystrojem! Dekoracje uzupełniliśmy oświetleniem ledowym sali w barwach firmowych klienta i odpowiednimi akcentami na stołach, stolikach bankietowych oraz ławach z cateringiem.

Oprócz doskonałego jedzenia pojawiły się takie elementy jak kwartet smyczkowy oraz kompletny system tłumaczeń symultanicznych dla 300 osób w trzech językach, scena 4x7 m wraz z oświetleniem i nagłośnieniem JBL oraz najwyższej jakości ekran led 2x3 m Full HD.

Premiera nowego Volkswagena

Premiera nowego Volkswagena - YOLO Events Impreza zorganizowana na premierę nowego Passata w Zielonej Górze

To była impreza z klasą. Zadbaliśmy o elegancki wystrój i profesjonalną oprawę graficzną sali. Bardzo ważnym elementem tego wydarzenia był konferansjer, o przyjemnej barwie głosu, który zbudował w gościach odpowiednie napięcie i zainteresowanie.

Rajd terenowy

Rajd terenowy - YOLO Events V Rajd WOŚP organizowany w Zielonej Górze

Kolejny rajd dla WOŚP Zielona Góra 2019 za nami. Pełna lista zgłoszeń liczy 60 załóg i 10 aut technicznych! Jest to zatem największa w województwie impreza terenowa przy okazji orkiestry!

Jak co roku, zadbaliśmy o to aby trasa rajdu była atrakcyjna. Uczestnicy byli pod wielkim wrażeniem. Również tym razem nie obeszło się bez liny!

Koncert

Koncert - YOLO Events 22 Finał WOŚP Zielona Góra - Hurt

Organizacja wydarzeń dla WOŚP jest już naszą tradycją. W tym roku również podjęliśmy się tego wyzwania i zorganizowaliśmy finałowy koncert w Zielonej Górze, na którym pojawił się między innymi zespół Hurt.

Możliwe było również wysłuchanie lokalnych artystów takich jak Jared, czy Dorian Zarzycki Band.

Impreza firmowa

Impreza firmowa - YOLO Events 30-lecie firmy WIMAR

Z okazji 30-lecia Firmy WIMAR zorganizowaliśmy dużą imprezę dla 120 gości. Na sali znajdowało się prawie 30 osób należących do obsługi, a zabawa trwała ponad 10 godzin.

Barman serwujący kolorowe drinki, pokazy tańca w czterech odsłonach i warsztaty Salsy, pokaz fajerwerków i DJ bawiący gości do samego rana.

Bankiet firmowy

Bankiet firmowy - YOLO Events Impreza dla pracowników firmy Nestle

W sobotni wieczór mieliśmy okazję gościć pracowników firmy Nestle w jednej z największych sal w województwie lubuskim. Wszystkim trzystu pięćdziesięciu gościom dziękujemy za doskonałą zabawę a całej ekipie obsługującej imprezę wielkie wyrazy uznania.

W trakcie imprezy goście mieli do dyspozycji masę rekwizytów i ściankę do zdjęć. Przygotowaliśmy dla nich scenę z pięknymi tancerkami oraz profesjonalnego DJ-a.

Dołącz do
naszych klientów


Nasi klienci