O nas

Igor

project manager

Michał

event manager

Twoje imię i nazwisko

event manager

Od niemal dekady w branży. Przygoda z organizacją imprez na dobre zaczęła się od organizowania koncertów i nagłaśniania imprez w Fundacji Soundcore w której jestem prezesem oraz przy organizowaniu corocznych pikników w stowarzyszeniu Rowerem do Przodu. W YOLO Events jestem odpowiedzialny za zarządzanie projektami, marketing oraz dobór podwykonawców.

Event marketing, rajdy, konferencje i imprezy integracyjne. Dotychczasowa praca z takimi partnerami jak Orlen Oil i Kompania Piwowarska S.A. mówią same za siebie. W branży od ponad 15 lat.
To nasza ciężka praca i wysoka jakość świadczonych usług powodują wzrost znaczenia marki YOLO Events, czego konsekwencją jest także konieczność rozbudowy zespołu. Ofertą dla osób chcących swoim zaangażowaniem wzmacniać naszą pozycję na rynku, jest atrakcyjna praca w dobrze zorganizowanym, młodym zespole, przyjemne i nowoczesne warunki oraz, co szczególnie istotne dla ludzi ambitnych, możliwość rozwoju zawodowego i praca z wykorzystaniem najnowszych technologii. Chcesz do nas dołączyć? Zaskocz nas.