Impreza dla NATO Headquarters

impreza firmowa dla Nestle
Impreza firmowa dla Nestle
10 lutego 2016
KSW 36 trzy korony w Zielonej Górze CRS
KSW 36 Trzy Korony w Zielonej Górze CRS
3 października 2016

Tak ekspresowej realizacji jeszcze nie mieliśmy — od wpłynięcia zamówienia do wyjazdu pierwszej ciężarówki ze sprzętem minęły zaledwie 54 godziny… a ciężarówek łącznie było 6! Manewry Brilliant Jump 2016 były dla nas bardzo przyjemną realizacją, przy okazji której mogliśmy wykazać się perfekcyjną dokładnością i timingami spiętymi co do sekundy. Wysokie wymagania Wojska Polskiego i dowództwa NATO z Brunssum okazały się wodą na nasz eventowy młyn – śmiało możemy powiedzieć, że te 5 dni realizacji były najbardziej satysfakcjonującymi jak dotąd.

Dla gości ustawiliśmy mobilną trybunę pod stojącą już wiatą, dwa ekrany LED o łącznej powierzchni 30 mkw do realizacji live, która przeprowadziliśmy przy użyciu 5 kamer i 2 dronów. Dodatkowo stanowiska obserwacyjne i dowodzenia manewrami doposażyliśmy w 4 ekrany LCD o przekątnej 50″ aby wspomóc wojskowych podczas obserwacji całego niemal poligonu.

Poza obsługą VIPów podczas pokazu przygotowaliśmy scenę do konferencji prasowej oraz splitery dla mediów z całej Europy.

Dwa namioty dla VIPów i mediów o powierzchni odpowiednio 200 i 100 metrów kwadratowych zostały usytuowane poniżej Wzgórza Prezydenckiego. Namiot VIP z pełnym wystrojem galowym i najlepszym cateringiem uwzględniającym potrawy staropolskie zachwycił dowódców sił zbrojnych sześciu państw Sił Natychmiastowego Reagowania NATO (Very High Readiness Joint Task Force – VJTF), obecni byli między innymi: Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego gen. Mieczysław Gocuł wraz z generałem Salvatore Fariną, dowódcą sojuszniczego Dowództwa Sił Połączonych (JFC Brunssum) i gen. broni Manfredem Hofmannem, dowódcą Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego (Szczecin).

Namiot mediów przygotowany z myślą o pracujących reporterach i wyposażyliśmy w przyłącza prądowe do ładowania sprzętu i łącze szerokopasmowe WiFi, co nie było najprostszą sprawą pośrodku olbrzymiego poligonu.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym pracownikom i podwykonawcom za te pięć dni “pod napięciem” – świetna robota!

PS. Na następną imprezę planujemy odpalić prom na Cape Canaveral 🙂

Dołącz do
naszych klientów


Nasi klienci